Hakkımızda

YALOVA SÜRÜCÜ KURSU

Ehliyet vermek ciddi kurumların işidir. Biz ehliyet verme değil sürücü olma garantisi ile başladık bu serüvene

Kurumumuz daha önce İstanbul'da 1989 yılında sürücü kursu olarak hizmete başlamıştır. 2000 yılından itibaren de Yalova'da Yol Sürücü Kursu olarak hizmete girmiş ve kaliteden ödün vermeden 2019 yılına kadar Yol Sürücü kursu olarak hizmet vermiştir.

Güncellenmiş bilgi ve donanımla modern hizmet binası ve son model araçlarla, Yalovamızın adını alarak, Yalova Sürücü Kursu ismi ile hizmete başlamıştır. Yalovamıza yakışan yeni binamızda geniş ferah sınıflarımızla ve deniz manzaralı terasımızla, ders aralarında teras katımızda tenefüste kursumuzun ikramlıklarıyla misyonumuzun önceliğinin kursiyer memnuniyeti ilkesi bilinciyle, kaliteli eğitim, yeni model araçlarla ve geniş uzman kadrosu ile devam etmektedir.

Our Company

30 yıllık tecrübe ile Yalova'lı hemşerilerimize ehliyet vermek değil iyi bir sürücü olmayı garanti ediyoruz. Herkes belge alabilir fakat biz sürücü olma garantisi veriyoruz. Belirli bir alanda değil akan şehir içi trafiğinde eğitim vererek pratiği arttırarak kendine güvenmeyen kursiyerlerimize tam olarak kendine güvenmesini ve şehir içinde araç kullanmanın çok zor olmadığını göstererek, Gece eğitimi gündüz sürüşünden daha fazla dikkat ve tecrübe istediği için Türkiyede bir ilki gerçekleştirerek gece direksiyon eğitimlerimizle akan trafikte adayımızın kendine olan güvenini tam anlamıyla kazanmasını sağlayıp gerçek bir sürücü olmasını sağlıyoruz.

+
+
+
+

YÖNETİM KADROMUZ

Our Company

Ahmet Sarıoğlu

Yalova Sürücü Kursu

SÜRÜŞ EĞİTMENLERİMİZ

Aslı YARLIGAN
DİREKSİYON USTA ÖĞREİTİCİSİ
Murat Kaan ÇELİKÇİ
DİREKSİYON USTA ÖĞREİTİCİSİ
Nimet BİLİR
DİREKSİYON USTA ÖĞREİTİCİSİ
Serkan ÇETİNKAYA
DİREKSİYON USTA ÖĞREİTİCİSİ
İbrahim ÖZDİLİM
DİREKSİYON USTA ÖĞRETİCİSİ
Sever ERYILMAZ
İLK YARDIM BİLGİSİ USTA ÖĞRETİCİ